O nas

Kancelaria AKLEGAL gwarantuje najwyższy merytoryczny poziom pomocy prawnej, będący efektem kilkunastoletniego doświadczenia zawodowego zdobytego w ramach współpracy z wiodącymi firmami prawniczymi oraz przedsiębiorcami w kraju i za granicą przez założyciela kancelarii adw. dr Artura Krzykowskiego.

Wysoka skuteczność, zrozumienie istoty działalności biznesowej, kreatywne i indywidualne podejście do każdego Klienta, a także osobiste zaangażowanie naszych prawników w powierzone nam sprawy czynią nas Kancelarią godną zaufania i polecenia.

Starannie wyselekcjonowany zespół prawników, na który składa się kilkunastu specjalistów z różnych dziedzin prawa, z pełnymi uprawnieniami zawodowymi – adwokatów, radców prawnych, rzeczników patentowych i doradców podatkowych – gwarantuje, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i najwyższym wymaganiom naszych Klientów zarówno korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Innowacyjne podejście do dynamicznie rozwijającego się rynku usług prawnych, a także trafne prognozowanie obszarów wymagających szybkiego dostosowania do współczesnych realiów i oczekiwań gospodarki sprawia, że AKLEGAL jest kancelarią, która szybko i sprawnie reaguje na zmienny puls biznesu.

AKLEGAL jest pierwszą kancelarią w Polsce, którą zaproszono do stałego wspierania Organizacji Narodów Zjednoczonych poprzez zapewnienie obsługi prawnej m.in. projektów z zakresu Corporate Social Responsibility (CSR).

Założyciel Kancelarii adw. dr Artur Krzykowski, został laureatem prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu RISING STARS 2012, zorganizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna oraz Wydawnictwo LEXISNEXIS. Kapituła Konkursu wyróżniła jedynie 30 prawników z całej Polski, nazwanymi wschodzącymi gwiazdami prawa z uwagi na wybitne osiągnięcia zawodowe, kompetencje, innowacyjność, indywidualne podejście do Klienta, zaangażowanie i staranność z jaką na co dzień wykonują swój zawód.

„Jest nam niezwykle miło gościć Państwa na naszej stronie internetowej. W imieniu całego zespołu Kancelarii AKLEGAL oraz własnym, pragnę zaprosić Państwa do szczegółowego zapoznania się ze obszarami zagadnień prawnych w których specjalizuje się Kancelarii. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce SPECJALIZACJE W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.”

Artur Krzykowski
Adw. dr Artur Krzykowski
Partner Zarządzający