Zespół Kancelarii

slider-01-glowna

AKLEGAL to doskonale zorganizowany zespół kompetentnych i pełnych pasji prawników, których przygotowanie, doświadczenie, osobowość, standardy etyczne i wiedza, gwarantują indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie i skuteczność w działaniu.

Zespół, którego leaderem jest adw. dr Artur Krzykowski, współtworzy kilkunastu prawników z pełnymi uprawnieniami zawodowymi, dobranych według klucza kompetencji, o różnych specjalizacjach, dzięki czemu dysponujemy ekspertami z wielu, także bardzo wąskich, dziedzin prawa. AKLEGAL to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, adwokaci (m.in. adw. Piotr Żukowski, adw. Marta Olga Krzykowska, adw. Maciej Krasiński, adw. Piotr Kubicki, adw. Piotr Łapiński), radcowie prawni (m.in. r.pr. Michał Kaczorowski), rzecznicy patentowi (m.in. Karolina Paszko), doradcy podatkowi (m.in. Wojciech Gut).

W codziennej pracy wspierają nas aplikanci adwokaccy i radcowscy, asystenci oraz personel kancelarii.

AKLEGAL pozostaje w stałym kontakcie z tłumaczami przysięgłymi, notariuszami, komornikami sądowymi oraz biegłymi, na których szybką i rzeczową pomoc mogą zawsze liczyć nasi Klienci. Współpracujemy także z wybitnymi specjalistami w wąskich dziedzinach prawa oraz z innymi kancelariami prawnymi w kraju i za granicą.

Skład osobowy Kancelarii daje nam możliwość zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa, zarówno dużym Klientom korporacyjnym, jak też Klientom indywidualnym. Szczycimy się tym, że wszystkie powierzone nam sprawy, prowadzone są osobiście wyłącznie przez prawników z pełnymi uprawnieniami zawodowymi.